شبکه کسب و کار ایرانیان
درآمد آسان و دائمی برای همه ایرانیان
همه ایرانیان عزیز: دانش‌جو، دانش‌آموز، خانه‌دار، کارمند، کارگر، بازنشسته، مدیر، کارآفرین، فروشنده، بی‌کار و ... می‌توانند به آسانی و بدون حتی یک ریال هزینه اولیه، با حضور در بیزیکت، با امکانات متنوع و کاربردی آن به درآمدهای سالم و پایدار دست یابند.
جزئیات
فروشگاه اینترنتی رایگان برای همه مشاغل
همه کسب‌و‌کارهای ایرانی: شهری، روستایی، صنعتی، خانگی، تولیدی، بازرگانی، خدماتی و ...، سنتی یا مدرن، می‌توانند به صورت رایگان، فروشگاه اینترنتی خود را در بیزیکت ایجاد کرده و با آسان‌ترین و بهترین امکانات، به فروش و درآمد بیشتر دست یابند.
شروع
شبکه ارتباطی جامع کسب‌‌وکارها
بیزیکت با داشتن پیام‌رسان اختصاصی و شبکه اجتماعی ویژه با امکان ایجاد گروه، کانال، پیج شخصی، لایک، کامنت و .... سیستمی خاص برای رونق کسب‌‌وکارهای ایرانی را فراهم کرده است تا فقط از یک سایت رایگان به همه چیز دسترسی داشته باشند.
فعالیت

بیزیکت، جامع ترین سامانه رونق کسب و کار و افزایش درآمد برای همه ایرانیان

بیزیکت، به عنوان کامل‌ترین بازار خرید و فروش همه نوع کالای نو و دست دوم، مرکز خرید و فروش و دانلود هر نوع فایل و محصول دیجیتالی و مرکز سفارش و انجام هر نوع مهارت کار از راه دور در ایران، و اولین سایت تجارت اجتماعی در ایران، امکاناتی فراهم کرده است تا هر یک از هموطنان که کالا یا فایل یا خدمتی برای ارائه دارد بتواند در یک سایت واحد از این توانمندی‌ها و موجودی‌های خود کسب درآمد نماید. کلیه معاملات در بیزیکت کاملا شفاف است و در یک محیط امن صورت می‌گیرد و خریدار و فروشنده تا زمانی که رضایت همدیگر را جلب نکنند کارشان تمام نخواهد بود! در کنار این امکانات، بیزیکت شبکه اجتماعی اختصاصی خود را دارد که توسط آن هر یک از کاربران به آسانی می‌تواند با سایر اعضا، مشتریان و فروشندگان به صورت لحظه‌ای و حتی با موبایل خود در ارتباط باشد و گپ بزند، یا نسبت به اطلاع‌رسانی سریع و اختصاصی خدمات و کالاهای خود به دیگران اقدام کند. آگهی‌نامه خاص با امکان درج آگهی ویدئویی برای اولین بار در ایران، از سایر بخش‌های متفاوت بیزیکت است. در کنار این موارد بخش‌های خبری و آموزشی مربوط به کسب‌وکار و مهارت‌های کسب درآمد و کارآفرینی، اخبار و آگهی‌های استخدام در حوزه کسب و کار و نیز ارائه وب‌سایت اختصاصی برای اعضا، بیزیکت را کامل کرده و با این امکانات بی‌نظیر، ادعا می‌کند که در نوع خود اولین در ایران می‌باشد. سیستم افیلییت اختصاصی بیزیکت نیز این فرصت را برای همه فراهم کرده است که با معرفی دوستان خود به بیزیکت، برای همیشه و مادام‌العمر از هر میزان خرید یا فروشی که دوستان‌شان در بیزیکت انجام می‌دهند سهم بگیرند و درآمد کسب کنند. بیزیکت با پشتوانه بیش از دو دهه تجربه کسب و کار اینترنتی موسسان خود، آمده است تا کسب‌وکار اینترنتی در ایران را از نو تعریف و آن را در دسترس همه قرار دهد.